SEDEMNÁSTA NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (28. 7. 2019 – 4. 8. 2019)

Nedeľa  7:30 + Ondrej Maršo, prosba o požehnanie rodiny
Streda 19:00 + Mária a Michal Ondrovičoví, + sym Mich
Štvrtok 19:00 + Zita a Ján Krasoví
Piatok 19:00 + Alžbeta a Štefan Šmahovskí
Nedeľa  7:30 + Felix a rodičia

Štvrtok 18:00 prosba za zdravie, Božiu ochranu a dary Ducha Svätého pre Andreja
Sobota 16:45 + Elena Filípková a rodičia
Nedeľa  9:00 + Františka Gadošiová

Utorok        Bl. Zdenky Cecílie Šelingovej, panny a mučenice,  ľubovoľná spomienka
Streda        Sv. Ignáca z Loyoly, kňaza, spomienka
Štvrtok       Sv. Alfonza Máriu de Ligouri, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka

• 2. augusta možno vo farských kostoloch získať úplné odpustky "Porciunkuly". Skutok predpísaný na získanie odpustkov je nábožná návšteva kostola spojená s Modlitbou Pána (Otče náš) a Vyznaním viery (Verím v Boha). Okrem toho treba splniť tri podmienky: sv. spoveď, sv. prijímanie a modlitba na úmysel Svätého Otca (napr. Otče náš, Zdravas a Sláva). Tieto odpustky možno získať aj vo františkánskych kostoloch.
  • Spovedanie k prvému piatku bude v týždni v Limbachu vo štvrtok, v Grinave v stredu  a piatok. Chorých budem spovedať v piatok od 9:00. Pobožnosť fatimskej sobboty bude v Limbachu o 16:00, po nej – sv. omša.
  • Zabudnuté veci si môžete vyzdvihnúť dnes po sv. omši 10:30 v pastoračnom centre v Grinave:( budova vedľa fary).