DVADSIATA DEVIATA NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (18.10.2020–25.10.2020)

Nedeľa   + Ján Ježík a manželka Emília
Utorok   + Štefan a Mária Folvarskí, + sestra Mária
Streda   + Vendelín Krasňanský a rodičia z oboch strán
Štvrtok   + Štefan a pavlína Handreichoví
Piatok   + sestra Janka
Sobota   poďakovanie pri životnom jubileu
Nedeľa   + Anton a Irena Virgovičoví

Štvrtok   + z rodiny Slezákovej
Nedeľa   + Albín a Jolana Nemcoví, + starí rodičia Ján a Anna

Štvrtok        Sv. Jána Pavla II., pápeža, ľubovoľná spomienka
Piatok          Sv. Jána Kapistránskeho, kňaza, ľubovoľná spomienka

• Celá cirkev dnes slávi Misijnú nedeľu. Na Slovensku sa v tento deň modlíme hlavne za Cirkev na Srí Lanke a za africké krajiny Togo, Čad a Kongo, ktoré sú najviac postihnuté koronakrízou a chudobou. Nakoľko nie je možná misijná zbierka v kostoloch v plnej miere, prosíme Vás o podporu misií cez e-zbierku na internetovej stránke www.misijnediela.sk. Za Vaše milodary Vám vyslovujeme srdečné Pán Boh zaplať.
  • Od 15.10. 2020 sa sväté omše konajú s účasťou max. 6 osôb! Zúčastniť sa môžu 4 osoby z rodiny na ktorej úmysel sa sv. omša slúži + kňaz a kostolník. Zapísané úmysly možno aj presunúť na iný termín, keď skončí obmedzenie počtu účastníkov sv. omše. Čas i podrobnosti si treba dohodnúť telefonicky.
  • Vyslúženie sviatostí ( Eucharistiu / zmierenie) jednotlivcom/  členom jednotlivých domácností možno dohodnúť telefonicky – mailom.  Rovnako v prípade súrnej potreby / zaopatrenie, pohreb.../ volať kedykoľvek.
  • Zmena času. Budúci víkend 24.-25.10. sa čas posúva o hodinu späť  ZIMNÝ ČAS!!!
  • Katechézy birmovancov sú dočasne pozastavené.