AKTUÁLNY MIMORIADNY OZNAM

Od 24. októbra 2020 je pozastavené verejné slávenie bohoslužieb. Výnimku z obmedzenia má však aj naďalej pohreb blízkej osoby, uzavretie manželstva a krst.
Zapísané úmysly svätých omší budú odslúžené v daný deň, prípadne po dohode presunuté na iný termín po skončení obmedzení.

V prípade súrnej potreby / zaopatrenie, pohreb.../ volať kedykoľvek.
kontakt:
zigmund@rsb.sk

Spojme sa v spoločnej modlitbe s prosbou o Božiu ochranu a pomoc pre nás, naše rodiny a pre všetkých obyvateľov našej farnosti denne

o 15:00Korunkou BM
o 21:00 modlitbou bolestného ruženca

V modlitbe s vami spojený vám žehnám
      Miroslav Mika, farár

Prosím čítajúcich, oboznámte s týmto oznamom  farníkov - svojich známych, hlavne tých ktorí nepoužívajú internet, alebo nenavštevujú farskú stránku.