DVADSIATA ÔSMA NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (15.10.2017-22.10.2017)

Nedeľa  7:30
Utorok 18:00 poďakovanie za dožité roky
Streda 18:00 + František, Irena a syn Pavol
Štvrtok 18:00 + Štefan a Mária Folvarskí, + starí rodičia z oboch strán
Piatok 18:00 + Ivan Liška
Sobota  7:30 prosba o božie požehnanie, ochranu a zdravie pre rodinu Novotnú
Nedeľa  7:30 + manželia Kakalíkoví a starí rodičia z oboch strán

Utorok 17:00
Štvrtok 17:00
Nedeľa  9:00 + z rodiny Štefkovej

Utorok       Sv. Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka, spomienka

Streda       Sv. Lukáša, evanjelistu, sviatok

• Budúca nedeľa je misijná. Pri sv. omšiach bude zbierka na misie.
  • Milión detí sa modlí ruženec:

Slovensko sa dňa 18. októbra 2017 pripojí k takmer 70 krajinám, kde sa deti zjednotia v modlitbe za pokoj a jednotu vo svete, v ktorom je viac ako 40 krajín sužovaných prebiehajúcim ozbrojeným konfliktom.Táto globálna iniciatíva je už tradične organizovaná pápežskou nadáciou ACN – Aid to the Church in Need (u nás známou aj ako Kirche in Not) a od svojho vzniku v roku 2005 vo Venezuele sa stretáva so stále väčším ohlasom.Cieľom iniciatívy je povzbudiť deti k tomu, aby svojimi vlastnými dostupnými prostriedkami – predovšetkým modlitbou – bojovali za pokoj ľudského srdca a mier vo svojich mestách a krajinách. Dňa 18. októbra 2017 sa teda hlasy detí, nevinných obetí vojnových konfliktov, nepokojov a katastrof, aj hlasy detí žijúcich v krajinách, kde vládne mier, spoja do jedného – v školách a škôlkach, kaplnkách a kostoloch, detských nemocniciach, sirotincoch, utečeneckých táboroch, doma, kdekoľvek, kde sa deti o 09:00 hod. miestneho času budú práve nachádzať.

Info: www.miliondeti.sk

• V Limbachu od 1.10. - ružencové pobožnosti pol hodinu pred sv. omšou, v dňoch kedy sv. omša nie je, je začiatok o 17:00.