DVADSIATA ÔSMA NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (15.10.2017-22.10.2017)

 

Sväté omše:

 

 

 

GRINAVA

Nedeľa  7:30  
  10:30 za farníkov
Utorok 18:00 poďakovanie za dožité roky 
Streda 18:00 + František, Irena a syn Pavol
Štvrtok 18:00 + Štefan a Mária Folvarskí, + starí rodičia z oboch strán
Piatok 18:00 + Ivan Liška
Sobota  7:30 prosba o božie požehnanie, ochranu a zdravie pre rodinu Novotnú
Nedeľa  7:30 + manželia Kakalíkoví a starí rodičia z oboch strán
  10:30 za farníkov

 

LIMBACH

Utorok 17:00  
Štvrtok 17:00  
Nedeľa  9:00 + z rodiny Štefkovej

 

 

Liturgický kalendár

    Utorok       Sv. Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka, spomienka

    Streda       Sv. Lukáša, evanjelistu, sviatok

 

  • Budúca nedeľa je misijná. Pri sv. omšiach bude zbierka na misie.
  • Milión detí sa modlí ruženec:

Slovensko sa dňa 18. októbra 2017 pripojí k takmer 70 krajinám, kde sa deti zjednotia v modlitbe za pokoj a jednotu vo svete, v ktorom je viac ako 40 krajín sužovaných prebiehajúcim ozbrojeným konfliktom.Táto globálna iniciatíva je už tradične organizovaná pápežskou nadáciou ACN – Aid to the Church in Need (u nás známou aj ako Kirche in Not) a od svojho vzniku v roku 2005 vo Venezuele sa stretáva so stále väčším ohlasom.Cieľom iniciatívy je povzbudiť deti k tomu, aby svojimi vlastnými dostupnými prostriedkami – predovšetkým modlitbou – bojovali za pokoj ľudského srdca a mier vo svojich mestách a krajinách. Dňa 18. októbra 2017 sa teda hlasy detí, nevinných obetí vojnových konfliktov, nepokojov a katastrof, aj hlasy detí žijúcich v krajinách, kde vládne mier, spoja do jedného – v školách a škôlkach, kaplnkách a kostoloch, detských nemocniciach, sirotincoch, utečeneckých táboroch, doma, kdekoľvek, kde sa deti o 09:00 hod. miestneho času budú práve nachádzať.

Info: www.miliondeti.sk

  • V Limbachu od 1.10. - ružencové pobožnosti pol hodinu pred sv. omšou, v dňoch kedy sv. omša nie je, je začiatok o 17:00.

 

Miroslav MIKA, farár
0902/688 687

 

 

 

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.