TRIDSIATA DRUHÁ NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (12.11.2017-19.11.2017)

Nedeľa  7:30 poďakovanie za roky spoločného života
Utorok 18:00 poďakovanie za dožité roky
Streda 18:00 + Ján Ježík
Štvrtok 18:00 + otec Miroslav
Piatok 18:00 + Ján a Mária Mezeioví
Sobota  7:30
Nedeľa  7:30 + Severín a Terézia Mlynekoví, + brat Augustín a rodičia z oboch strán

Utorok 17:00
Štvrtok 17:00
Nedeľa  9:00 + dieťa

Piatok        Sv. Alžbety Uhorskej, rehoľníčky, spomienka

• Dnes pri sv. omšiach je tradičná dobročinná Svätomartinská zbierka. Jej účelom je v tomto roku poskytnutie podpory utečeneckým kresťanom vracajúcim sa do svojich domovov.
  • Nasledujúci týždeň (12.-19. novembra) je Týždňom Cirkvi pre mládež. Pozývame mladých na celodiecézne podujatia (evanjelizačný program Godzone v piatok 17. novembra od 18:00 v bratislavskej Hant Aréne).

Pri tejto príležitosti dávame všetkým mladým do pozornosti stránku mamnazor.sk, cez ktorú môžu vyjadriť svoje názory a reálne tak malou kvapkou prispieť ku celocirkevnej synode o mládeži, ktorá sa bude konať o rok v Ríme. Cirkev chce počúvať a váži si názor každého mladého človeka.

• Po roku k nám opäť prichádza koledovanie Dobrej noviny a s ním spojená zbierka na misijné diela. Kto by sa chcel prihlásiť ako koledník, pri východe z kostola je hárok, na ktorý sa môžete zapísať. Prosíme aby ste tak urobili do 26.11.2017. Pre viac informácií môžete kontaktovať p. Janu Križanovú.