TRIDSIATA DRUHÁ NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (12.11.2017-19.11.2017)

 

Sväté omše:

 

 

GRINAVA

Nedeľa  7:30 poďakovanie za roky spoločného života
  10:30 za farníkov
Utorok 18:00 poďakovanie za dožité roky
Streda 18:00 + Ján Ježík
Štvrtok 18:00 + otec Miroslav
Piatok 18:00 + Ján a Mária Mezeioví
Sobota  7:30  
Nedeľa  7:30 + Severín a Terézia Mlynekoví, + brat Augustín a rodičia z oboch strán
  10:30 za farníkov

 

LIMBACH

Utorok 17:00  
Štvrtok 17:00  
Nedeľa  9:00 + dieťa

 

 

Liturgický kalendár

Piatok        Sv. Alžbety Uhorskej, rehoľníčky, spomienka

  • Dnes pri sv. omšiach je tradičná dobročinná Svätomartinská zbierka. Jej účelom je v tomto roku poskytnutie podpory utečeneckým kresťanom vracajúcim sa do svojich domovov.
  • Nasledujúci týždeň (12.-19. novembra) je Týždňom Cirkvi pre mládež. Pozývame mladých na celodiecézne podujatia (evanjelizačný program Godzone v piatok 17. novembra od 18:00 v bratislavskej Hant Aréne).

Pri tejto príležitosti dávame všetkým mladým do pozornosti stránku mamnazor.sk, cez ktorú môžu vyjadriť svoje názory a reálne tak malou kvapkou prispieť ku celocirkevnej synode o mládeži, ktorá sa bude konať o rok v Ríme. Cirkev chce počúvať a váži si názor každého mladého človeka.

  • Po roku k nám opäť prichádza koledovanie Dobrej noviny a s ním spojená zbierka na misijné diela. Kto by sa chcel prihlásiť ako koledník, pri východe z kostola je hárok, na ktorý sa môžete zapísať. Prosíme aby ste tak urobili do 26.11.2017. Pre viac informácií môžete kontaktovať p. Janu Križanovú.

 

Miroslav MIKA, farár
0902/688 687

 

 

 

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.