PIATA PȎSTNA NEDEĽA (18.3.2018-25.3.2018)

Nedeľa  7:30 + Severín a Terézia Mlynekoví, + rodičia z oboch strán
Pondelok 18:00 + Anna Smažáková, rodičia a súrodenci
Utorok 18:00 prosba o požehnanie manželov
Streda 18:00
Štvrtok 18:00
Piatok 18:00 prosba o dar viery
Sobota  7:30
Nedeľa  7:30 + rodičia, syn a vnučka

Pondelok 17:00 + Jozef Hacker
Štvrtok 17:00
Nedeľa  9:00

Pondelok    Sv. Jozefa, ženícha Panny Márie, slávnosť

• Dnes  po sv. omši v Limbachu a Grinave po 10:30 bude stretnutie prvopríjmajúcich detí i rodičov
  • Dnes sa koná z rozhodnutia Konferencie biskupov Slovenska konať celoslovenská zbierka na pomoc prenasledovaným kresťanom a vojnovým utečencom.“
  • Pobožnosť krížovej cesty - v Limbachu vo štvrtok o 16:30 a v Grinave v piatok o 17:30/deti/.
  • Posledné pôstne stretnutia pri Božom slove. bude najbližšie v sobotu o 18:00 na fare v Grinave.
  • Spoločná svätá spoveď pred Veľkonočnými sviatkami bude v sobotu  24.3. o 14:00-15:30 v Grinave i Limbachu.
  • V sobotu 24.3. bude v Grinave predsviatočné upratovanie kostola a okolia od 10.hod.
  • Chorých budem navštevovať a spovedať pred sviatkami v utorok dopoludnia. V sakristii môžete chorých nahlásiť.
  • V sobotu 24.3. sme pozvaní do kapucínskeho kostola na Pašiové hry so začiatkom o 19.h.
  • Občianske združenie Fórum života organizuje 18. ročník kampane „25. marec - Deň počatého dieťaťa“, ktorá pripomína, prejavuje a šíri úctu k životu už od počatia. Každý z nás bol počatý, a preto je tento deň sviatkom každého z nás. Vďaku za život môžeme vyjadriť aj verejne nosením bielej stužky na svojom odeve. Viac informácií nájdete na stránke www.25marec.sk.
  • V stredu 21. marca o 17.00 hod. sa na Hviezdoslavovom námestí uskutoční manifestácia za život a spravodlivú spoločnosť pre všetkých. Koná sa pri príležitosti Dňa počatého dieťata a 30. výročia sviečkovej manifestácie. Pozývame Vás vyjadriť postoj v prospech ochrany ľudského života od počatia a spravodlivosti vo všetkých sférach spoločenského života. Organizátormi manifestácie sú Spoločenstvo Ladislava Hanusa a Inštitút pre ľudské práva a rodinnú politiku.