JEDENÁSTA NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (14.6.2020–14.6.2020)

Sväté omše:

 

GRINAVA

Nedeľa  7:30 + z rodiny Krasňanskej, + sy
  10:30 za farníkov
Pondelok 15:00 + Jarmila Krasňanská - pohrebná
Utorok 19:00 + Ján a Irena Podstrelencoví, + starí rodičia z oboch strán
Streda 19:00 prosba za zdravie a Božie požehnanie pre Veroniku
Štvrtok 19:00 + Eva Biznárová
Piatok 19:00 prosba za zdravie a Božie požehnanie pre Terezku
Sobota 7:30 + rodičia Guštafíkoví, + deti
Nedeľa  7:30 + Alojz a Mária Gaštanoví, + deti Anna, Helena a Karol
  10:30 za farníkov

 

LIMBACH

Utorok 18:00  
Štvrtok 18:00  
Nedeľa  9:00 poďakovanie za dožité roky a prosba o Božie požehnanie

 

Liturgický kalendár

Piatok       Najsvätejšieho Srdca Ježišovho,  slávnosť
Sobota      Nepoškvrneného Srdca Panny Márie, spomienka

 


 

 

  • Nové pravidlá už nestanovujú povinnosť, iba odporúčanie tzv. šachovnicového sedenia v kostole. Preto už nie sú označené miesta v kostole, na ktorých je možné sedieť. Ostatné opatrenia zostávajú v platnosti, teda
  •  Vstup a pobyt v kostole alebo v príslušných priestoroch umožniť len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka),
  • pri vchode do kostola alebo do príslušných priestorov aplikovať dezinfekciu na ruky
  • ruky sa nepodávajú (znak pokoja sa nahradí úklonom alebo gestom úsmevu)
  • v priestoroch, kde sa vykonávajú obrady odstrániť nádoby s vodou (napr. sväteničky)

 

Miroslav MIKA, farár

 

0902/688 687

 

  • Vzdelávacia skupina Citadela prijíma do 20. júna žiakov prvého ročníka. Tento vzdelávací program ponúka žiakom prvého stupňa kvalitné vzdelanie založené na princípoch katolíckeho klasického vzdelávania. V septembri 2020 budú otvorené dve triedy pre prvákov - v Ivanke pri Dunaji a v Bratislave. V oboch lokalitách sú k dispozícii už len posledné voľné miesta. Viac informácii môžete nájsť na stránke: www.citadela.kolegium.org
  • V mesiaci júl sa uskutoční denný tábor s názvom "Záhada kaštieľa - objav stratené príbehy". Tábor bude prebiehať v areáli kaštieľa v Ivanke pri Dunaji a je určený pre deti vo veku 5 až 10 rokov. Program tábora je vytvorený na princípoch slovenského bestselleru o výchove "Klub nerozbitných detí". Tábor sa uskutoční v dvoch termínoch: 1. turnus: 13.–17. júl a 2. turnus: 20.–24. júl 2020. Viac informácií sa dozviete na web stránke: cutt.ly/zahada-kastiela.

 

 

 

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Beží na Drupale