TRETIA ADVENTNÁ NEDEĽA (13.12.2020–20.12.2020)

Nedeľa 7:30 + Jozef Ivica, rodičia a sestra
Utorok 18:00 + Michal Lauda, + rodičia z oboch strán
Streda 18:00 + rodičia, + syn Ján a Pavol Drobenoví
Štvrtok 18:00 + Felix Fischer
Piatok 18:00 prosba o Božie požehnanie a ochranu pre rodinu
Sobota 6:30 na úmysel
Nedeľa 7:30 + Justína Nimerfolová, + manžel a rodičia z oboch strán

Utorok 17:00 za manželov
Štvrtok 17:00
Nedeľa 9:00 + z rodiny Sandtnerovej

Pondelok        Sv. Jána od Kríža kňaza a učitreľa Cirkvi, spomienka

• Spoveď chorých pred sviatkami - individuálne po dohode. Prosím nahlásiť ešte dnes v sakristii, prípadne telefonicky.
  • Posledná adventná sv. omša pri svetle sviec bude v sobotu vo farskom kostole o 6:30
  • Predvianočné veľké upratovanie kostola a okolia + osadenie stromčekov v Grinave bude v sobotu 19.12. od 9:30.  Vyzdobovať budeme v stredu 23.12. ráno od 9:00?   Prosím o hojnejšiu účasť.
  • Vzhľadom k súčasnej epidemiologickej situácii hromadné spovedanie za účasti viacerých kňazov tentoraz pred sviatkami nebude.   Spovedám každý deň v sakristii pol hodinu pred sv. omšou v prípade potreby i po nej.
  • Počas sv. omše je možné zaplniť  max. 50% kapacity chrámu!   Prináša to opätovne ŠACHOVNICOVÉ SEDENIE. Zapĺňajú sa len miesta na sedenie!!!
  • Rúško na tvári, odstupy a dezinfekcia rúk dodržujeme naďalej!!!
  • Naďalej zostáva v platnosti dišpenz od povinnej účasti na sv. omši v nedeľu a prikázaný sviatok.