1.PÔSTNA NEDEĽA (21.2.2021–28.2.2021)

Nedeľa   za farníkov
Pondelok   poďakovanie za dožité roky
Utorok   + Martin Talo
Streda   Štefánia Pinkavová, brat Jozef, zať Peter a rodičia z oboch strán
Štvrtok   na úmysel
Piatok   + Ján Gaštan a rodičia
Sobota   + Alojz a Mária Gaštanoví, dcéra Anna a Helena, syn Karol
Nedeľa       + Roman Valocký

Pondelok    Katedry Sv. Petra apoštola, sviatok

• Jarná zbierka na charitu 2021: V nedeľu, 21. februára 2021, slávi Katolícka cirkev 1. pôstnu nedeľu. Tradične sa v tento deň koná v kostoloch Jarná zbierka na charitu. Bratislavskú arcidiecéznu charitu môžete opäť podporiť aj online cestou - na webovej stránke: www.precharituba.sk. V online Jesennej zbierke na charitu darcovia venovali Bratislavskej arcidiecéznej charite na pomoc núdznym 7 723,57 Eur. Pán Boh nech odmení každého nezištného darcu.
  • V prípade súrnej potreby  možno kedykoľvek  kontaktovať telefonicky, rovnako možno dohodnúť individuálne vyslúženie sviatostí.
  • Úmysly sv. omší na nasledujúce týždne možno zahlásiť telefonicky.
  • Naďalej zostáva v platnosti dišpenz od povinnej účasti na sv. omši v nedeľu a prikázaný sviatok.