Synoda farnosti

Svätý Otec každého jedného z nás pozýva zapojiť sa do celosvetovej synody. Rozmýšľať o tom, akou Cirkvou by sme chceli byť, akou sa máme stať. Je možné, že sme v spoločenstve Cirkvi s nejakými vecami nespokojní, zronení, niečo by sme chceli zmeniť, niečo dobré vyzdvihnúť...

V najbližších týždňoch ste každý pozvaný na stretnutie do skupinky (max 10 ľudí), kde váš podnet bude vypočutý. Prihlásiť sa dá pri východe z kostola. Termíny sú v rôznych časoch, veríme že si každý vyberie - mladí, starší, pracujúci, aj mamičky s deťmi.
Aktuálne termíny na prihlásenie:
Pondelok 21.3 o 8:15
Pondelok 21.3 o 17:30
Piatok 25.3 o 8:15
Pondelok 28.3 o 17:30
Nedeľa 3.4 p 19:00
Nedeľa 10.4 o 19:00

 

 

 

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
6 + 0 =
Vyriešte tento jednoduchý matematický problém a vložte výsledok. Napr. pre 1+3, zadajte 4.
Beží na Drupale