Koncert The Sun

 

Už v novembri na Slovensko zavíta talianska hudobná skupina The Sun, ktorá pod záštitou Katolíckej univerzity v Ružomberku odohrá tri koncerty v troch mestách na Slovensku. V Bratislave sa koncert uskutoční 8.11. 2022 o 19:30 v UPC Mlyny, Staré Grunty. Srdečne naň všetkých pozývame. Ide o hudobnú skupinu, ktorej členovia sa po obrátení rozhodli prejsť od tvrdej punkovej hudby k pozitívnemu rocku a na koncertoch podávajú živé svedectvo o svojej ceste, ktorá, ako veríme, môže osloviť mnohých.

 

 

Link na videonahrávku skupiny je dostupný tu: https://youtu.be/k8hgb6-gpzI

 

 

 
 

 

 

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
2 + 13 =
Vyriešte tento jednoduchý matematický problém a vložte výsledok. Napr. pre 1+3, zadajte 4.
Beží na Drupale