Cezročné obdobie – 4. nedeľa „A“ (29. január – 5. február 2023)

Sväté omše:

 

  GRINAVA
Nedeľa 7:30 Za zdravie a Božiu pomoc
  10:30 Za farníkov
Utorok 18:00 + Michal Bonka
Streda 18:00 Za zdravie a Božiu pomoc
Štvrtok 18:00 + Štefan a Mária Folvarskí a sestra Mária
Piatok 18:00 + krstná mama Veronika
Sobota   Fatimská sobota v Limbachu
Nedeľa 7:30 + starí rodičia
  10:30 Za farníkov
     
  LIMBACH
Nedeľa 9:00 + rodičia Ján a Elena a + súrodenci Ján, Helena, Jozef a Mária
Utorok

17:00 

Za zdravie a Božie požehnanie pre matku s dieťaťom
Štvrtok 16:30 Zosnulí z rodiny Slezákovej
Sobota 15:00 Fatimská sobota
Nedeľa 9:00 + rodičia Jozef a Terézia Haršányoví
     

 

 

Liturgický kalendár

31.1. Sv. Ján Bosco, kňaz; 
2.2.   Obetovanie Pána (Hromnice); 
3.2.   Sv. Blažej, biskup a mučeník. 

 


  •  2. február je sviatok Obetovanie Pána – Hromnice. Pri svätej omši bude obrad požehnania sviec – treba si ich priniesť so sebou. V Limbachu vo štvrtok začne svätá omša o 16:30 a na konci svätej omše bude Svätoblažejské požehnanie hrdla. V Grinave bude Svätoblažejské požehnanie hrdla v piatok, 3. februára na konci svätej omše.
  • Tento týždeň je prvopiatkový: spovedať budem v Limbachu v utorok a vo štvrtok od 16:00 h.; v Grinave v stredu a v piatok od 17:00 h. Pre deti a mladých je možnosť vyspovedať sa okrem uvedených časov aj v piatok medzi 16:00 a 17:00 h. V piatok dopoludnia a popoludní navštívim chorých doma. Stretnutie ružencového bratstva bude v piatok o 17:00 h.
  • V sobotu pobožnosť Fatimskej soboty v Limbachu začne o 15:00 h.
  • Hľadáme pre naše oba kostoly niekoho, kto by bol ochotný naučiť sa alebo vypomôcť ako organista. Ak by ste niekoho poznali alebo vedeli o niekom, kto by sa chcel naučiť hre na organe, budeme Vám vďační. Náš pán organista a naša pani organistka by pomohli zaučiť toho, kto napríklad vie hrať iba na klavíri. Nakoľko sa v posledných rokoch prisťahovalo do našej farnosti veľa nových ľudí, možno sa medzi nimi nájde niekto, kto v minulosti už hrával na organe. Jedná sa nie o trvalý záväzok, ale príležitostne vypomôcť, keď naši organisti nemôžu.
  • OZNAM z Arcibiskupského úradu: Vo štvrtok, 2. februára 2023, v deň sviatku Obetovania Pána a Svetového dňa zasväteného života, bude o 17:00 v Katedrále sv. Martina v Bratislave sláviť bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský svätú omšu.

 

Roman Stachovič, farár        
0908 492 470

 

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
8 + 5 =
Vyriešte tento jednoduchý matematický problém a vložte výsledok. Napr. pre 1+3, zadajte 4.
Beží na Drupale