Cezročné obdobie – 2. nedeľa „B“ (14. – 21. január 2024)

Sväté omše:

 

  GRINAVA
Nedeľa

7:30

+ Anton a Irena Virgovičoví
 

10:30

Za farníkov
Utorok

18:00

Za zdravie a Božiu pomoc pre Terezku Krasňanskú
Streda

18:00

Za zdravie a Božiu pomoc pre Hermínu Mlynekovú
Štvrtok

18:00

+ Koloman Švelan, súrodenci a rodičia
Piatok

18:00

Poďakovanie za zdravie a Božiu pomoc za uplynulé roky
Sobota

7:30

+ manžel Jozef, rodičia a súrodenci
Nedeľa

7:30

Za uzdravenie pre Janka
 

10:30

Za farníkov
     
  LIMBACH
Nedeľa

9:00

+ Jozef Fodrek (10. výročie)
Utorok

17:00

Prosba za Božie požehnanie, zdravie a u zdravenie pre Kristínku
Štvrtok

17:00

Poďakovanie Pánu Bohu za dožité roky a prosba o zdravie a Božie požehnanie pre Martu a Zuzku
Nedeľa

9:00

+ Gertrúda Ružová
     

 

 

Liturgický kalendár                                         
17.1. Sv. Anton, opát; 
21.1. Nedeľa Božieho slova (Tretia cezročná nedeľa).
 

 


 

 • Ďakujem mužom a skautom za pomoc pri prácach tento týždeň.
 • Od 18. do 25. januára je Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov.
 • Miništrantské stretko bude v piatok 19. januára o 16:30 h. v Pastoračnom centre.
 • Do konca januára je možné prihlásiť sa na pútnický zájazd na Staré Hory, do Levoče, Košíc a Krakova, ktorý je plánovaný na koniec augusta. Potom sa voľné miesta ponúknu okolitým farnostiam.
 • O dva týždne, od 26. do 28. januára 2024 bude u Kapucínov v Pezinku Duchovná Obnova o Blahoslavenstvách s o. Elmarom a sr. Luciou z Komunity Blahoslavenstiev z Nemeckého Paderbornu. Hlavný program v sobotu (vhodný pre všetky vekové kategórie) bude zameraný na stíšenie a vytvorenie dostatočného priestoru na osobnú modlitbu. Počas dňa bude možnosť sv. spovede a rozhovoru s kňazom. Na sobotný program je potrebné prihlásiť sa cez QR kód na plagáte, alebo osobne v sakristii kapucínskeho kostola. Obnova v sobotu večer vyvrcholí Modlitbou Taizé. Bližšie informácie nájdete na nástenke.
 • Pápežské misijné diela pozývajú na formačný víkend s názvom Budík, ktorý sa uskutoční od 26. do 28. januára 2024 v Badíne a ktorý je určený pre všetkých od 18 rokov bez obmedzenia, ktorí pracujú vo farnostiach, rodinách alebo v školách s deťmi, alebo by chceli v takejto službe začať pomáhať. Bližšie informácie nájdete na nástenke.
 • Farnosť Bratislava - Vajnory oznamuje, že na základe rozhodnutia Apoštolskej penitenciárie možno návštevou farského kostola Sedembolestnej Panny Márie v Bratislave - Vajnoroch získať pri splnení obvyklých podmienok v období od 8. januára do 8. septembra 2024 plnomocné odpustky. Dekrét bol vydaný pri príležitosti Roku vďačnosti, ktorým si saleziáni pripomínajú 100 rokov svojej prítomnosti na Slovensku.
   

Roman Stachovič, farár
0908 492 470

 

Pridať nový komentár

Restricted HTML

 • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
1 + 9 =
Vyriešte tento jednoduchý matematický problém a vložte výsledok. Napr. pre 1+3, zadajte 4.
Beží na Drupale