Úvodné slovo k novej stránke

 Vážení farníci,

vítam Vás na novej stránke farnosti sv. Žigmunda v Grinave. Stránky vznikli tak ako vznikli a verím, že časom na nich budú pribúdať nové články a informácie ohľadne noviniek, akcií a diania vo farnosti.

Zároveň by som týmto rád oslovil potencionálnych redaktorov stránok. Ak by mal niekto záujem, je možné vytvoriť samostatné konto pre vkladanie článkov, fotogalérií a ďalšieho obsahu. V dohľadnej dobe sa pokúsim pre potencionálnych prispievateľov vytvoriť jednoduchý návod na vkladanie obsahu, ktorý bude voľne stiahnutelný z týchto stránok. Pre informáciu, celé stránky su postavené na CMS Drupal.

Taktiež by som uvítal akékoľvek pripomienky k obsahu, členeniu rubrík a k dizajnu stránok (nie som dizajnér, tak ak by niekomu napadol lepší dizajn tak šup šup s ním, nič nie je problém naprogramovať :-)  ). Budem vďačný za všetky vaše podnety a pripomienky ktoré mi môžeťe zaslať pomocou kontaktného formulára, napísať do komentárov, uviesť ich do fóra, prípadne priamo zaslať e-mailom na adresu webmaster(zavináč)farnost-grinava.sk

 

takže na záver sa teším na spoluprácu a s pozdravom sa s Vami lúči "tvorca" týchto stránok,

                                                                                                                           Ján Schmidt

Comments

Trvalý odkaz

Pochválený bud Ježiš Kristus.Som hrozne potešený tejto stánke a dakujem Vám aj Pánu Bohu že vzniká.
Trvalý odkaz

Dnes je sobota 10.10.2009. Já som bol ráno na Sv.omši v Krasnanoch v novom kostolíku, ktorý patrí ministerstvu obrany a zloškám policie aj väzenskej stráže.Kostolík pekný moderný,a pre Krasnany bol už potrebný.Ak budete mať cestu okolo tak odporučam si ho pozrieť.Já som verný Nášmu Žigmundovi. Z Božím pozdravom.Pochválený buť Ježiš Kristus.
Trvalý odkaz

Pán Boh nám dal toto pôstne obdoie aby sme sa kajali a prišli bližšie knemu.Budme ku sebe milši ,lásdkavejši,odpuštajme si a otvárajme si naše srdiečka pre Nášho spasitela Ježiša Krista. Nech Nás Pán Boh sprevádza po celé pôstne obdobie AMEN. Jožko Polák Grinava. 20.2.2010.
Trvalý odkaz

Návšteva od Boha. Brána je už otvorená, Svätý Otec príde k nám, preto všetci Slováci, majte srdcia dokorán. Kto že by netešil z takéj veľkéj slávy, že k nám príde hlava cirkvi, a pobudne tu s nami. Prinesie nám Ježiša, krásne Božie slovo, by nám doma na Slovensku, vždy len dobre bolo. Spomienka na milovaného pápeža Jána Pavla II. Jožko Polák z Grinavy .
Trvalý odkaz

Milý pán Janko Schmidt. Dakujem že existuje táto stránka. Ale ako vidíte som osamotený ale verím že sa to zlepší. Jožko Polák Grinava.

In reply to by Anonymný (bez overenia)

Trvalý odkaz

Jozko, aj ja na tuto stranku chodim obcas, takze nie ste osamoteny... Anka Sandtnerova
Trvalý odkaz

Dňa 1.septembra sa dožíva náš pán farár Ferko Moško 38-rokov života.Tak aj touto cestou mu chcem zaželať veľa božích milostí a darov Ducha Svätého.A hlavne nech je ešte dlho medzy Grinavskými farnikmi. Jožko Polák.
Trvalý odkaz

Ským sa stretnem každý smúti.Aj mňe je veľmi swmutno. Ferko nech Pán vedie tvoje kroky, ešte dlhé, dlhé roky a stráži Ťa premilá Naša Panna Mária.Bol si dobrý kamarát,nech Ťa má Náš Pán Boh rád.Viedol si nás spravným smerom našim deťom si bol vzorom.Teraz už len jedno chcem, povedať Ti ĎAKUJEM. Jožko Polák z rodinou. S Pánom Bohom.v Grinave dňa 17.2.2011.o 9.52hod.
Trvalý odkaz

Milý Miško priateľ náš, päťdesiatku Ty u už máš. Nech Pán vedie tvoje kroky, ešte dlhe,dlhé roky. A chrani Ťa premilá , Naša Panna Mária. Já Ti prajem veľa, veľa, zdravia , lásky.štastíčka. Ktoré na Nás posiela, Náš Ježiško z nebíčka. Rôčky stále pribúdajú, nedajú sa zastaviť. Ty sa stále usiluj, Nášho Pána potešiť. Pán ten na Nás nezabúda, vždy Nám všetko splatí. Päťdesiatku si mu dal, On Ti stovku vráti. Miško všetko naj. naj k narodeninám praje Jožko Polák z rodinou z Grinavy. Dňa 21.6.2011.
Trvalý odkaz

Milý Miško. Päťdesiatka krásny vek, človek nie tak starý. Keďje niekto šikovný, tak sa mu aj darí. Ty si človek šikovný, nech sa Ti aj darí, do tej ďaľšej päťdesiatky, nech si hlavne zdravý. Nech Ťa všetko zlé obchádza, čo Ti môže uškodiť,to Ti praje Jožko Polák, ktorého Ty už rokmi nemôžeš dohoniť. v Grinave 21.6.2011 -Prvý letný deň.
Trvalý odkaz

Ďakujeme pánu Bohu za nového kňaza. Vybral Nám ho sám Pán Boh .Preto si ho ctime a ťešíme sa všetci veriaci v našej farnosti. OTEC -Milan budte Nám dobrým PASTIEROM. Jozef Polák z Grinavy.
Trvalý odkaz

Troška veselo. Modliť som sa naučil , bol som celkom maličký. Zato môžem ďakovať, mamke mojej mamičky. Všetky iné modlitbičky. vštepila mi drahá BABKA, bez problémov do hlavičky. Požehnaný a Božou láskou naplnený deň aj celý týždeň. Jožko Polák z Grinavy.
Trvalý odkaz

utorok 2.7.2013. Dnes prvý krát uvidíme Nášho nového pána farára. Ďakujme Pánu Bohu on Nám ho poslal. J.P.
Trvalý odkaz

Malá prozbička. Pane Bože milovaný, pridi za mnou do Grinavy. Já Ťa veľmi milujem, bez Ťeba žiť nemôžem. Chcem sa Ťebe podobať, všetkých ľudí bez rozdielu, vedieť srdcom milovať. Teraz prosím o milosti, daj mi srdce plné čností. Chcem mať všetkých ľudí rád a byť skaždým kamarát. A za tútp prozbičku, posielam Ti Pane Môj, z môjho srdca iskričku. Jožko Polák Grinava.-18.8.2012.
Trvalý odkaz

Cesta k Bohu. Viera v Krista Nášho Pána, každému Nám bola daná. Ten kto nemá žiadnu vieru, ten má v srdci veľkú dieru. Já len láskou k Nášmu Bohu, zaplátať chcem v srdci dieru. Já chcem Bohu sľúbiť len, že ho veľmi MILUJEM a za všetko Ďakujem. Jožko Polák.-Grinava Sobota 3.11.2011
Trvalý odkaz

Cesta k Bohu. Viera v Krista Nášho Pána, každému Nám bola daná. Ten kto nemá žiadnu vieru, ten má v srdci veľkú dieru. Já len láskou k Nášmu Bohu, zaplátať chcem v srdci dieru. Já chcem Bohu sľúbiť len, že ho veľmi MILUJEM a za všetko Ďakujem. Jožko Polák.-Grinava Sobota 3.11.2011
Trvalý odkaz

JEŽIŠKOV DEŇ. Ježiško môj milostivý, Laskavý a dobrotivý. Bez Ťeba žiťnemôžem Chcem byť stebou celý deň. Pozvime aj premilú, Tvojú matku Máriu. Ktorá Nám Ťa porodila, Láskou srdcia naplnila. Já už iba vrúcne chcem, Povedať jej ĎAKUJEM. Od Jožka Poláka
Trvalý odkaz

Grinavský kostolík. Do našeho kostolíka nechodieva politika. Ale prebýva tam sám, Ježiš Kristus sám náš Pán. A patronát kostolíka Žigmundovi on prislúcha. Postavený dávno bol aj zlé časy premohol. Ľudia doňho chodia rád. Mladý-starý,zdravý-chorý. Každý,kto má Boha rád. Dobrého pastiera máme, otec Mirko ho voláme. Vždy nám dobre poradí, k láske, k viere prebudí. Kostolík nie najväčší, ale veľmi krásny. Grinavania sú naň hrdý, citia sa v ňom ŠŤASTNY. Polák Jožko už Grinavan. 24.11.2012.
Trvalý odkaz

Mojim verným Piť som začal veľmi mladý, nikdy som sa neliečil, dosti, že som pre alkohol si i život nezničil. Až na staré kolená liečiť som sa skúsil, abstinencie vždy krátke boli, hned’ som ich vždy zrušil. Alkohol však víťaz veľký, vždy ma hravo položil, keď som skoro na dno padol, až potom som pochopil. Dnes viem čo je F-1 O-na, ktorá myse ľ máta, zabila mi ona už, nejedného kamaráta. Abstinujem pätnásť rokov , nie je to však veľa, ale porovnať však s minulosťou, sa to vőbec nedá. Piť už nikdy nemienim, život je tak krásny, žiaden pohár nevypijem, čo alkohol vlastní. Ďakujem dnes Pánu Bohu, Že ma zbavil ALKOHOLULU. Jožko Polák Grinava. 19.11.2012.
Trvalý odkaz

Božia krása. Všetky poľne kvietky, sa raz na mňa usmiali. Keď som bežal bosý dolu, kopcom po stráni. Dlho som ja potme žil, na očiach mal záclony. Nevidel som krásu viery, ktorá oči otvorí. Teraz mi však svetlo svieti, kráčať môžem s istotou. Krásou svetla ktorou žiariš, chcem ísť Bože za tebou. Už len cestou za tebou, budem kráčať stále. Kým sa Ty raz nevrátiš, v svojej veľkej sláve. Jožko Polák Grinava.
Trvalý odkaz

Kamarátovi Ferkovi z Kútu. Milý Ferko priateľ Náš, štyridsať dva rokov máš Pán Boh si Ťa na svet vzal, by si ľudom pomáhal. Ty si počul jeho hlas, preto sa stal sTeba kňaz. Cestou k Bohu vedieš ľudí, všetkým lásku rozdávaš. On Ťa preto veľmi ľubi, je tvoj dobrý kamarát. Aj ked rôčky utekajú , nedajú sa zastaviť, preto prosím Nášho Pána nech Ťa nechá ešte dlho,dlho Ž I Ť. Jožko Polák z Grinavy 1.septembra 2014. Grinavané nezabúdajú.
Trvalý odkaz

Hviezdička. Raz mi padla z nebička, Jedna malá hviezdička Veľmi ma to potešilo, Láskou srdce naplnilo Ona sa mi zverila , Že Ježiško ju posiela. Poslal ju k nám medzi ľudí, Aby všetci vedeli, Že má rada všetkých ľudí, A nerobí rozdieli. Já ďakujem Ježiškovi za tú Krásnu hviezdičku. Ktorá srdce potešila A je znova u JEŽIŠKA v nebíčku. Jožko Polák Grinava 10.11.2011.

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
11 + 0 =
Vyriešte tento jednoduchý matematický problém a vložte výsledok. Napr. pre 1+3, zadajte 4.
Beží na Drupale