8. NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (27.2.2022–6.3.2022)

Nedeľa 7:30 + rodičia
Streda 18:00 prosba za zdravie a božiu pomoc v rodine
Štvrtok 18:00 prosba za zdravie a božiu pomoc pre Helenku
Piatok 18:00 prosba za zdravie a božie požehnanie pre Anetku
Nedeľa 7:30 + František Bekeš

Streda 17:00 poďakovanie za božiu ochranu
Sobota 15:45
Nedeľa 9:00 poďakovanie za dožité roky, prosba za zdravie a božie požehnanie

Streda        Popolcová streda -  začiatok pôstneho obdobia.

• Popolcová streda je deň pokánia v celej Cirkvi. Je to deň prísneho pôstu – dospelý sa môže len raz sa dosýta najesť /zaväzuje človeka vo veku 18 – 60 r./ + treba sa zdržovať mäsitého pokrmu.
  • V pôstnom období bude bývať pobožnosť krížovej cesty - v Limbachu vo štvrtok o 16:30 v Grinave v piatok o 17:30.
  • Na budúcu nedeľu bude zbierka na charitu.
  • Stretnutie členov ružencového bratstva bude v piatok od 17:00
  • V týždni je prvý piatok mesiaca. Spovedať budem pred sv. omšami. Chorých doma navštívim v piatok od 9.hod.. Fatimská pobožnosť bude v sobotu o 15:00 v Limbachu
  • Čo to je SYNODA? Synoda, synodalita, synodálny... tieto slová budeme teraz počúvať stále častejšie... Ide o spoločné kráčanie, spoločnú cestu našej Cirkvi. Svätý Otec chce inšpirovať ľudí, aby snívali o Cirkvi, ktorou sa máme stať. Pri východe z kostola sú letáky, v ktorých sa dozviete viac.
  • Od soboty 26.2. sa menia - uvoľňujú pravidlá účasti na sv. omšiach na režim ZÁKLAD. Zúčastniť sa môžu všetci. Maximálny počet prítomných je 500 osôb alebo 50% kapacity kostola.
  • Dišpenz od povinnosti účasti na svätej omši, ktorý platil od 11. novembra 2021, bude počnúc 6. marcom 2022 - t.j.  od 1. pôstnej nedele, zrušený.