32. NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (6. – 13. november 2022)

Nedeľa 7:30 Zosnulí z rodiny Hudecových a teta Zuzka
  10:30 Za farníkov
Pondelok 7:30 Za zmierenie v rodine
Utorok 18:00 + rodičia Jaroslav a Ernestína Šindleroví a starí rodičia z oboch strán
Streda 18:00 + Jakub a Alžbeta, Jakub a Valéria a starí rodičia z oboch strán
Štvrtok 18:00 Za Božiu pomoc a uzdravenie pre Paľa
Piatok 18:00 Za Božiu pomoc, zdravie a dary Ducha Svätého pre vnúčatá a pravnučku
Sobota 7:30 + Mária, rodičia a súrodenci
Nedeľa 7:30 + Michal Lauda a rodičia Michal a Mária
  10:30 Za farníkov

Nedeľa 9:00 + otec Rudolf, mama Emília a sestra Mária
Utorok 17:00 + Marian a Rozália a + Vladko
Štvrtok 17:00 Poďakov. za Božie požehnanie rodiny a prosba o Božiu pomoc a uzdravenie pre Ivana
Nedeľa 9:00 + Alica Strížová

9. november: Výročie posviacky Lateránskej baziliky
10. november: Sv. Lev Veľký, pápež a učiteľ Cirkvi
11. november: Sv. Martin z Tours, biskup; 12. november: Sv. Jozafát, biskup a mučeník

• Prosím ochotné ženy o pomoc pri upratovaní veľkej izby na fare po maľovke (budú sa umývať aj okná) a tiež Pastoračného centra, v utorok od 9:00 h.
  • Tento týždeň, v utorok 8. novembra sa o 19:30 h. v Univerzitnom pastoračnom centre v Mlynskej doline v Bratislave uskutoční koncert talianskej hudobnej skupiny The Sun, ktorej členovia prešli obrátením a na koncertoch podávajú živé svedectvo o ceste, ktorá môže osloviť aj iných. Vstup na koncert je voľný.
  • V tomto týždni bude detská sv. omša: v utorok o 17:00 h. v Limbachu, v piatok o 18:00 h. v Grinave. Pozývame všetky deti, osobitne tretiakov.
  • Pozývame miništrantov na stretnutie v piatok, 11. novembra o 16:00 h. do Pastoračného centra. Stretnutie bude trvať približne jednu hodinu.
  • Na budúcu nedeľu 13. novembra 2022 sa pri sv. omšiach bude konať tradičná dobročinná Svätomartinská zbierka. Výťažok zbierky sa v tomto roku použije na nákup nového mamografu pre Onkologický ústav sv. Alžbety v Bratislave a na nákup polohovacích postelí pre Nemocnicu Milosrdných bratov v Bratislave.
  • Pozývame mladých, ktorí majú 17 a viac rokov, na výlet a duchovnú obnovu do Západných Tatier v Žiarskej doline v termíne od 17. do 19. novembra 2022.
  • Na Vianoce, 24. decembra doobeda, plánujeme koledovanie Dobrej noviny v Grinave a Limbachu. Vo vchode kostola sú hárky na zapísanie dobrovoľníkov, ktorí chcú koledovať. Prvé stretnutie koledníkov bude v sobotu, 26. novembra. Zapisovanie domácností, ktoré chcú prijať koledníkov, bude až v advente.