33. NEDEĽA V OBDOBÍ CEZ ROK (13. – 20. november 2022)

Nedeľa 7:30 + Michal Lauda a rodičia Michal a Mária
  10:30 Za farníkov
Utorok 18:00 Zosnulí z rodiny Hrzičovej
Streda 18:00 Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Aštaryovú
Štvrtok 18:00 Za zdravie a Božiu pomoc pre vnučku Nelku
Piatok 18:00 Poďakovanie Pánu Bohu za 20 rokov spoločného života manželov Solárových
Sobota   Svätá omša nebude
Nedeľa 7:30 + manžel Ľudovít, + deti Mária a Ľudovít a rodičia z oboch strán
  10:30 Za farníkov

Nedeľa 9:00 + Alica Strížová
Utorok 17:00 Poďakovanie za dar života
Štvrtok   Svätá omša nebude
Nedeľa 9:00 Zosnulí z rodiny Sandtnerovej

17. november: Sv. Alžbeta Uhorská, rehoľníčka

• Ďakujem všetkým, ktorí pomáhali pri upratovaní fary a Pastoračného centra.
  • Dnešnú nedeľu, 13. novembra sa v našej Bratislavskej arcidiecéze koná Svätomartinská zbierka. Výťažok zbierky sa použije na nákup nového mamografu pre Onkologický ústav sv. Alžbety v Bratislave a na nákup polohovacích postelí pre Nemocnicu Milosrdných bratov v Bratislave.
  • Dnešnú nedeľu, 13. novembra o 14:00 h. sa bude konať Svätomartinské požehnanie mladých vín v Klube dôchodcov v Grinave.
  • Od 13. do 21. novembra sa koná Trnavská novéna, ktorú môžete sledovať prostredníctvom TVLUX alebo Rádia Lumen. Program nájdete na nástenke.
  • Budúca nedeľa je slávnosťou Krista Kráľa. Na konci svätej omše sa koná zasvätenie Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu, kedy máme možnosť aj získať úplné odpustky.
  • Ďalšie miništrantské stretnutie bude o dva týždne, v piatok, 25. novembra o 16:00 h. v Pastoračnom centre.
  • Bratislavský kňazský seminár pozýva miništrantov a ich rodičov na Deň otvorených dverí v sobotu, 26. novembra od 8:30 do 15:30. Bližšie informácie nájdete na stránke www.minfa.sk.
  • O dva týždne v sobotu, 26. novembra medzi 15:00 a 17:00 h. pozývame rodičov s deťmi do Pastoračného centra na výrobu adventných vencov. Veci na výrobu vencov budú zabezpečené.
  • Manželské ohlášky: V sobotu, 26. novembra plánujú uzavrieť v našej farnosti manželstvo Andrei-Adrian Tolan a Zuzana Kráčalíková.
  • Na Vianoce, 24. decembra doobeda, plánujeme koledovanie Dobrej noviny v Grinave a Limbachu. Vo vchode kostola sú hárky na zapísanie dobrovoľníkov, ktorí chcú koledovať. Prvé stretnutie koledníkov bude v sobotu, 26. novembra. Zapisovanie domácností, ktoré chcú prijať koledníkov, bude až v Advente.