Cezročné obdobie – 15. nedeľa „A“ (16. – 23. júl 2023)

Za Božie požehnanie pre Veroniku

Svätá omša nie je

+ Karol a Mária Hubálovskí

Za zdravie a Božiu pomoc pre manžela Jána

+ Antónia Krasňanská – 1. výročie úmrtia

+ Štefan a Alžbeta Šmahovskí

+ Juraj Dahamshy

+ Rudolf (+ 11.6.2023)

Svätá omša nie je

Za Božie požehnanie pre Veroniku po pôrode a za Božiu pomoc pre jej 10-člennú rodinu

+ rodičia Kašoví, + rodina Korčáková a +František Nedvěd

17.7. Sv. Andrej-Svorad a Benedikt, pustovníci;
22.7. Sv. Mária Magdaléna.

• V utorok svätá omša nebude.
  • Po stanovom detskom tábore sú na fare zabudnuté veci detí. V piatok alebo v nedeľu po svätých omšiach si ich môžete vyzdvihnúť.

Dva oznamy z Arcibiskupského úradu v Bratislave:

• V sobotu 22. júla 2023 o 15.00 h sa v Bratislave na Jakubovom námestí uskutoční zhromaždenie a pochod Hrdí na rodinu. Ide o 11. ročník pochodu ľudí, ktorí chcú verejne a radostne ukázať, že rodina je úžasná a výnimočná, lebo deti sú naša budúcnosť. Na toto podujatie pozývame všetkých, celé rodiny s deťmi aj jednotlivcov, aby sa naplnilo heslo pochodu: „Manželstvo chráni deti“. Bližšie informácie sú na stránke hrdinarodinu.sk.
  • V nedeľu 23. júla 2023 o 10.30 bude v Katedrále sv. Martina sláviť pontifikálnu svätú omšu pri príležitosti Dňa starých rodičov a seniorov bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský. Ste srdečne pozvaní!
  • Všetkým prajeme požehnané prázdniny a Božiu pomoc a ochranu Panny Márie na cestách a na dovolenkách.