Cezročné obdobie – 21. nedeľa „A“ (27. august – 3. september 2023)

Poďakovanie Pánu Bohu za dožitých 70 rokov života a prosba o zdravie a Božiu pomoc do ďalších rokov

Bohoslužba slova so svätým prijímaním

Svätá omša nebude

+ Štefan a Alžbeta Šmahovskí

Za živých a zosnulých členov ružencového bratstva

Fatimská sobota v Limbachu

+ Jozef a Anna Hudecoví a sestra Zuzana

Prosba za šťastný návrat rodiny z dovolenky

Bohoslužba slova so svätým prijímaním

Prosba za uzdravenie a Božiu pomoc pre Jarku
Sobota 16:00 Za zdravie a Božiu pomoc pre Mišku a za pokoj v rodine

Za uzdravenie a Božie požehnanie pre Miriam

28.8. Sv. Augustín, biskup a učiteľ Cirkvi;
29.8. Mučenícka smrť svätého Jána Krstiteľa.

• V utorok, 29. augusta (o 18:00 v Limbachu, o 19:00 v Grinave) bude bohoslužba slova so svätým prijímaním, ktorú bude viesť diakon Peter Gurbaľ.
  • V pondelok a v stredu sväté omše nebudú.
  • V prípade zaopatrenia chorého sviatosťami alebo pohrebu volajte prosím p. farára Pavla Póšu zo Svätého Jura (tel. 0915815603).
  • Tento týždeň je prvopiatkový: spovedať budem v Limbachu vo štvrtok od 17:00 h.; v Grinave vo štvrtok po svätej omši a v piatok od 18:00 h. Pre deti a mladých je možnosť vyspovedať sa okrem uvedených časov aj v piatok v Grinave medzi 17:00 a 18:00 h. V piatok dopoludnia navštívim chorých doma. Stretnutie ružencového bratstva bude v piatok v Grinave od 18:00 h. Prosíme členov ružencového bratstva, keby v najbližších dňoch odovzdali prihlášky.
  • V sobotu 2. septembra od 9:00 plánujeme kosiť záhradu. Prosíme mužov o brigádu.
  • V sobotu fatimská pobožnosť so svätou omšou v Limbachu začne o 16:00 h.
  • Budúcu nedeľu, 3. septembra v prípade dobrého počasia Vás pozývame na farské posedenie a opekačku do farskej záhrady od 16.00 h. Veci na opekanie a niečo napečené si treba priniesť so sebou, dobrá káva a nápoje budú zabezpečené.
  • V septembri plánujeme z našej farnosti putovať do Skalice na mariánske Loretánske dni. Bude to v pondelok, 4. septembra. Odchod autobusu o 15:00 z Limbachu, o 15:15 z Grinavy. Návrat bude v neskorších večerných hodinách. Cena za dopravu je 15 € za osobu, deti a študenti 5 € za osobu. Zapísať sa môžete na papier vzadu, v kostole.