Cezročné obdobie – 11. nedeľa „B“ (16. – 23. jún 2024)

+ Ján a Anna Volekoví a rodičia z oboch strán

+ Michal a Mária Ondrovičoví a syn Michal

Za zdravie a Božie požehnanie pre Lacka a jeho rodinu

+ Miloslav Šmahovský – 1. výročie

Za zdravie a Božiu pomoc pri operácii

+ Paulína

Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Satkovú

+ starí rodičia Marčekoví

Prosba za zdravie a B. požehnanie pre Michala, Mariannu a celú rodinu

Prosba za z dravie a Božie požehnanie pre Michala a celú rodinu

Poďakovanie za dar prvého svätého prijímania detí

Liturgický kalendár:
21.6. Sv. Alojz Gonzaga, rehoľník.;

• Dnešnú nedeľu, 16. júna máme šiestu účelovú zbierku na opravu strechy nášho kostola. Ďakujeme všetkým dobrodincom.
  • Dnes o 15:00 bude v Bratislavskej katedrále sv. Martina kňazská vysviacka dvoch kandidátov pre našu Bratislavskú arcidiecézu. Pamätajme na nich v modlitbe a prosme aj za nové kňazské povolania.
  • V stredu, 19. júna o 19:00 v Grinave bude svätá omša pre novoprihlásených birmovancov.
  • Ďalšie miništrantské stretnutie bude v piatok, 21. júna o 17:00 v Pastoračnom centre.
  • Pozývame mladých, ktorí chcú slúžiť vo farnostiach a spoločenstvách, prihlásiť sa na Bratislavskú animátorskú školu. Už 15. ročník tejto formácie mladých sa začne v októbri tohto roku. Viac informácií ako aj o spôsobe prihlásenia je na stránke .
  • V sobotu 13. júla 2024 plánujeme púť do Kopčian k najstaršiemu kostolu na Slovensku, zasvätenému sv. Margite Alexandrijskej a potom pôjdeme do Žarošíc na Morave, kde bude mariánska svätá omša (koná sa tam vždy trinásteho v mesiaci). Zapísať na púť sa môžete na papier vzadu v kostole. Odchod autobusu bude o 14:00 z Limbachu, o 14:15 z Grinavy. Cena za autobus: 10 €.
  • Ešte stále je možné prihlásiť sa na pútnický zájazd na Staré Hory, do Levoče, Košíc a Krakova, ktorý je plánovaný od 28 do 30. augusta. Prihlásiť sa dá u pani Márii Liškovej. Cena je 180 €. Prosíme do konca júna zaplatiť zálohu 100 €.
  • Ďakujeme Bohu-známemu dobrodincovi za zreštaurovanie sochy Sedembolestnej Panny Márie. Jej požehnanie sa uskutoční na jeseň tohto roka.

Roman Stachovič,

farár 0908 492 470