Cezročné obdobie – 12. nedeľa B“ (23. – 30. jún 2024)

Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Satkovú

Zosnulí z rodiny Čapčekovej

+ Ján Bross, Grácia Maceková, dcéry Mária a Anna

+ Juraj Melicher a za zdravie a Božiu pomoc v rodine

+ Juraj Dahamshy – 2. výročie

+ Ladislav Franko

+ Štefan a Mária Virgovičoví

+ Peter Šindler, súrodenci a rodičia

Poďakovanie za dar prvého svätého prijímania detí

Zosnulí z rodiny Porubskej a Tanáčovej

Zosnulí z rodiny Lalákovej

Poďakovanie za dary Ducha Svätého

Prosba za požehnanie pre Františka a Annu

Poďakovanie za 11 rokov manželstva a dar dieťaťa

Liturgický kalendár:
24.6. Narodenie sv. Jána Krstiteľa;
28.6. Sv. Irenej, biskup a mučeník;
29.6. SV. PETER A PAVOL, APOŠTOLI – prikázaný sviatok.;

• Ďakujeme všetkým za Vaše milodary v šiestej zbierke na strechu kostola. Vyzbieralo sa 2035 €, ďakujeme aj za milodary 100, 50 a 100 € a tiež za milodar 350 € poslaný na účet.
  • Spoločenstvo Modlitby matiek Vás pozýva na modlitbové trojdnie, ktoré sa uskutoční v dňoch 28. až 30. júna v kostole sv. Žigmunda v Grinave. Spoločný program je v piatok po večernej svätej omši, v sobotu po rannej svätej omši o 8:15 a v nedeľu medzi svätými omšami. V nedeľu bude vystavená tiež Sviatosť Oltárna.
  • V sobotu, 29. júna je prikázaný sviatok sv. Petra a Pavla, apoštolov. Sväté omše budú ako v nedeľu. Svätá omša v piatok večer bude z tejto slávnosti.
  • Budúcu sobotu, 29. júna Vás pozývame na farské posedenie a opekačku do farskej záhrady od 16.00 h. Veci na opekanie a niečo napečené si treba priniesť so sebou, káva a nápoje budú zabezpečené.
  • Na budúcu nedeľu, 30. júna bude zbierka na dobročinné diela Svätého Otca.
  • Budúcu nedeľu pri sv. omšiach spevom Teba Bože chválime poďakujeme za celý školský rok.
  • V sobotu 13. júla 2024 plánujeme púť do Kopčian k najstaršiemu kostolu na Slovensku, zasvätenému sv. Margite Alexandrijskej a potom pôjdeme do Žarošíc na Morave, kde bude mariánska svätá omša (koná sa tam vždy trinásteho v mesiaci). Zapísať na púť sa môžete na papier vzadu v kostole. Odchod autobusu bude o 14:00 z Limbachu, o 14:15 z Grinavy. Cena za autobus: 10 €.
  • Ešte stále je možné prihlásiť sa na pútnický zájazd na Staré Hory, do Levoče, Košíc a Krakova, ktorý je plánovaný od 28. do 30. augusta. Prihlásiť sa dá u pani Márii Liškovej. Cena je 180 €. Prosíme do konca júna zaplatiť zálohu 100 €.