Cezročné obdobie – 14. nedeľa „B“ (7. – 14. júl 2024)

Na úmysel

+ Jozef Čížik a rodičia z oboch strán

+ Veronika Rusnáková

Zosnulí z rodiny Satkovej a za Božie požehnanie pre živých

Za Božiu pomoc a požehnanie pre Jozefa a Alžbetu

Svätá omša nebude

+ Valentín Halčín

Poďakovanie za 45 rokov manželstva a prosba za zdravie a Božiu pomoc

pre celú rodinu

Za Božiu pomoc a dary Ducha Svätého pre Richarda a Luciu

+ rodičia Alojz a Margita Stahovec

Prosba za zdravie a Božie požehnanie pre Petra

Liturgický kalendár:
11.7. Sv. Benedikt, opát, patrón Európy.;

• Ďakujeme za Vaše milodary v zbierke na dobročinné diela Svätého Otca: Grinava 400,35 € a Limbach 211,20 €.
  • Ďakujeme za Váš milodar na strechu kostola: 400 € poslaných na účet.
  • Tento týždeň máme denný detský tábor vo farskej záhrade. Sväté omše pre deti budú v kostole v Grinave v pondelok, utorok a vo štvrtok o 12:00, v piatok o 16:00 h. V piatok na záver tábora prosíme rodičov o prinesenie občerstvenia pre deti.
  • Zajtra, v pondelok prosíme mužov o pomoc na brigáde večer od 18:00 do 20:00 h. Chceli by sme dokončiť odstránenie omietky na farskom múre z vnútornej strany. Malá zbíjačka bude vítaná. Odpad by sa vozil do kontajnera pri kostole.
  • V utorok o 13:00 bude v Grinave pohreb pani Viery Kabátovej, rod. Šípošovej.
  • V sobotu ranná svätá omša nebude.
  • V sobotu 13. júla 2024 budeme putovať do Kopčian k najstaršiemu kostolu na Slovensku, zasvätenému sv. Margite Antiochijskej a potom pôjdeme do Žarošíc na Morave, kde bude mariánska svätá omša (koná sa tam vždy trinásteho v mesiaci). Odchod autobusu bude o 14:00 z Limbachu, o 14:15 z Grinavy. Cena za autobus: 10 €. Je ešte niekoľko voľných miest, kto má záujem, môže sa pripojiť, aj keď nebol prihlásený.
  • Budúcu nedeľu, 14. júla bude siedma účelová zbierka na opravu strechy nášho kostola.
  • Pozývame rodiny s deťmi na športové popoludnie budúcu nedeľu, 14. júla od 16.00 h. do farskej záhrady na fare v Grinave.
  • Všetkým Vám prajem požehnaný čas dovoleniek a prázdnin, veľa pekných zážitkov, najmä duchovných, Božiu pomoc a ochranu Panny Márie na cestách i všade tam, kde budete.