Cezročné obdobie – 5. nedeľa „B“ (4. - 11. február 2024)

+ vnučka Mária

Svätá omša nebude

Poďakovanie za dožité roky a prosba o ochranu Panny Márie

Za Božiu pomoc v manželskom a rodinnom živote a pri výchove detí

Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu

+ Ján Chudík

+ Valentín Halčín

Poďakovanie za Božiu pomoc a prosba o uzdravenie Ivana Gádošiho a duchovného otca Jána Formánka

Svätá omša nebude

+ Anna, František a Barbora

+ sestra Mária

5.2. Sv. Agáta, panna a mučenica;
6.2. Sv. Pavol Miki a spoločníci, mučeníci;
10.2. Sv. Školastika, panna.

• Ďakujeme všetkým za Vaše milodary v prvej zbierke na strechu kostola. Vyzbieralo sa 1530 €, 300 € poslané na účet a bohuznámy darca z Limbachu daroval 100 €: spolu: 1930 €.
  • V utorok svätá omša nebude.
  • V piatok, 9. februára bude detská svätá omša o 18:00 h. v kostole v Grinave. Pozývame všetky deti, najmä tretiakov. Jeden a pol hodiny pred svätou omšou bude detské stretko v Pastoračnom centre od 16:30 h.
  • Miništrantské stretko bude v sobotu 10. februára o 16:00 h. v Pastoračnom centre.
  • Pezinský chrámový zbor Ad Una CordaCappella Istropolitana Vás pozývajú na benefičný koncert, ktorý sa uskutoční budúcu nedeľu, 11. februára, v kapucínskom kostole v Pezinku o 16:00 h. Bližšie informácie nájdete na nástenke.
  • Ešte stále je možné prihlásiť sa na pútnický zájazd na Staré Hory, do Levoče, Košíc a Krakova, ktorý je plánovaný na koniec augusta. Voľné miesta ponúkneme okolitým farnostiam.