Cezročné obdobie – 10. nedeľa „B“ (9. – 16. jún 2024)

Sväté omše:

  GRINAVA
Nedeľa

7:30

+ Viliam a Jarmila Búrioví
 

10:30

farníkov
Utorok

19:00

+ sestra Alica a jej rodičia
Streda

19:00

+ Jaroslav a Štefánia Pinkavoví, zať Peter a rodičia z oboch strán
Štvrtok

19:00

Zosnulí z rodiny Zahatlanovej
Piatok

19:00

Za živých a zosnulých členov ružencového bratstva
Sobota

 

Svätá omša nebude
Nedeľa

7:30

+ Severín a Terézia Mlynekoví, rodičia z ob. str. a zať Marián Gašparovič
 

10:30

farníkov
     
  LIMBACH
Nedeľa

9:00

+ rodičia Kašoví a manželia Belákoví
Utorok

18:00

+ Anna a Anton Litwinowiczov – za pokoj a spásu ich duší
Štvrtok

18:00

Za Božie požehnanie pre bohuznámych kňazov
Sobota

16:00

Voľný úmysel
Nedeľa

9:00

+ Anna Hrašnová


Liturgický kalendár: 29.4. Sv. Katarína Sienská, panna a učiteľka Cirkvi, patrónka Európy; 30.4. Sv. Pius V., pápež;1.5. Sv. Žigmund – patrón našej farnosti;Sv. Jozef, robotník;2.5. Sv. Atanáz, biskup a učiteľ Cirkvi; 3.5. Sv. Filip a Jakub, apoštoli; 4.5. Sv. Florián, mučeník.;
 


 

 • Ďakujeme za Vaše milodary na strechu kostola: z púte spolu 80 €; a milodar 500 € poslaný na účet. Od tohto týždňa by mali začať práce na streche – prosíme o Vaše modlitby.
 • V stredu, 1. mája dopoludnia od 9:00 prosíme ochotných mužov a ženy pri upratovaní farskej záhrady.
 • Začíname prípravu na sviatosť birmovania. Jedná sa o šiestakov, siedmakov, ôsmakov a starších (príma, sekunda, tercia). Prihlášku si môžete vyzdvihnúť v sakristii. Prvé stretnutie birmovancov bude v stredu, 1. mája od 17:00 do 18:00 v Pastoračnom centre.
 • Tento týždeň je prvopiatkový: spovedať budem v Limbachu v utorok a vo štvrtok od 17:00 h.; v Grinave v stredu a v piatok od 18:00 h. Pre deti a mladých je možnosť vyspovedať sa okrem uvedených časov aj v piatok v Grinave medzi 17:00 a 18:00 h. V piatok dopoludnia navštívim chorých doma. Stretnutie ružencového bratstva bude v piatok v Grinave od 18:15.
 • Budúcu nedeľu máme hody – oslavu patróna nášho kostola – sv. Žigmunda. Pri svätých omšiach v Grinave bude hodová farská ofera. Srdečne Vás pozývame na Farské hodové popoludnie, ktoré sa uskutoční budúcu nedeľu, 5. mája od 15:00 h. vo farskej záhrade. Káva a nápoje budú zabezpečené. Prosím ochotné ženy o prinesenie napečeného sladkého a slaného pečiva.
 • Pobožnosť Fatimskej soboty so svätou omšou v Limbachu začne o 16:00 h.
 • Ďalšie miništrantské stretnutie bude v sobotu, 4. mája o 17:00 v Pastoračnom centre.
 • Pozývame Vás na Farský rodinný víkend v termíne od 24. 5. do 26. 5., ktorý sa bude konať v Lazoch pod Makytou. Prihlásiť sa dá do budúcej nedele.
 • V našom dekanáte máme starobylé pútnické miesto sv. Leonarda v Doľanoch. Hlavná púť tam bude o dva týždne, v nedeľu 12. mája. Hlavným celebrantom bude apoštolský nuncius na Slovensku Mons. Nicola Girasoli. Plánujeme tam ísť autobusom. Odchod autobusu bude o 9:00 z Limbachu, o 9:15 z Grinavy. Prihlásiť sa môžete vo vchode kostola.

Pridať nový komentár

Restricted HTML

 • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
1 + 0 =
Vyriešte tento jednoduchý matematický problém a vložte výsledok. Napr. pre 1+3, zadajte 4.
Beží na Drupale